دگرگونی هوشمند برای مشاغل کشاورزی

آکادمی توسعه فیلیپین و دبیرخانه سازمان بهره وری آسیایی، یک دوره آموزشی را در مورد تحول و دگرگونی هوشمند برای مشاغل کشاورزی در مانیل برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری بهره ور نیوز به نقل از وب‌سایت سازمان بهره وری آسیایی، هدف این دوره افزایش بهره وری در سراسر زنجیره ارزش غذایی کشاورزی بود. از آنجایی که مشاغل کشاورزی با چالش هایی مانند رقابت و افزایش هزینه ها مواجه هستند، پذیرش فناوری های هوشمند به پردازش کارآمد مواد غذایی و حفظ کیفیت در سراسر زنجیره تامین کمک می کند. 22 شرکت کننده از 12 کشور عضو APO شامل سیاست گذاران، متخصصان کشاورزی، مدیران عامل و مدیران شرکت های کشاورزی و پژوهشگران در این دوره شرکت کردند.

این دوره آموزشی به مفهوم، مدیریت و مدل های بهره وری در مشاغل کشاورزی پرداخت. در طول دوره، سه مدرس از فیلیپین، سنگاپور و تایلند جنبه‌های مختلف تحول هوشمند، از جمله روش‌شناسی، ابزار، مطالعات موردی و دیجیتالی‌سازی را پوشش دادند. آنها بهترین شیوه ها را به اشتراک گذاشتند و شرکت کنندگان را در کشف چشم اندازهای پذیرش آنها راهنمایی کردند. علاوه بر این، شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که از شرکت تامین پزشکی DMI در مانیل بازدید کنند تا بهترین شیوه های کسب و کار کشاورزی با ارزش افزوده را مشاهده کنند و مزرعه آشفته در مورد سیستم های گلخانه ای و تجاری نوآورانه آن بیاموزند.

کشاورزی هوشمند پتانسیل زیادی برای افزایش بهره وری در مشاغل کشاورزی دارد و تحول موفقیت آمیز منجر به بهبود کیفیت و بهره وری محصولات کشاورزی می شود. انتظار می رود این دوره آموزشی باعث ارتقای بخش تجارت کشاورزی در اقتصادهای عضو APO، افزایش بهره وری و کارایی شود.

مطالب مرتبط:

گفتگوی بهره‌وری: رویکرد شرکت اجتماعی برای به‌اشتراک‌گذاری سود مولد در جوامع کشاورزی

برگزاری دوره آموزشی به اشتراک‌گذاری بهره‌وری در شرکت‌های کشاورزی

هوش مصنوعی در کشاورزی آسیا: زمان آن فرا رسیده است

راه‌اندازی مرکز تعالی «کشاورزی هوشمند – اقلیم» در APO

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *