مرکز نوآوری و فناوری ایران و ونزوئلا ایجاد می‌شود

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری قصد دارد در راستای ارتقای همکاری­‌های فناورانه مرکز مشترک نوآوری و فناوری ایران‌ و ونزوئلا را ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از آنا، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در راستای ارتقای همکاری­‌های فناورانه با کشور ونزوئلا قصد دارد مرکز مشترک نوآوری و فناوری «ایران‌ونزوئلا» را ایجاد کند.

در این فراخوان از شرکت‌­های متقاضی در نقش‌آفرینی و مشارکت در برنامه طراحی، اجرا، تجهیز، راه‌اندازی و بهره‌برداری از این مرکز دعوت به همکاری می‌شود.

برای مشارکت در این فراخوان ضروری است که شرکت اعم از مدیران اصلی و مجری طرح، فهرست محصولات شرکت، فعالیت­‌ها و سوابق اجرایی و صادراتی شرکت و… معرفی شوند.

ارائه شرح فعالیت طراحی، اجرا و بهره‌برداری از ساختمان مرکز نوآوری در کاراکاس شامل طراحی معماری داخلی و پیشنهاد کاربری­‌ها، عملیات بازسازی و زیباسازی، تجهیز کامل ساختمان و محوطه ضروری است.

لزوم تأمین سرمایه و آورده مالی نیز از دیگر شروط پذیرش در این فراخوان است. شرکت‌هایی که دارای سابقه کار در منطقه هستند و شرکت­‌های دارای قرارداد یا تفاهم‌نامه همکاری در کشور ونزوئلا از اولویت بالاتری برخوردار می‌شوند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *