شماره جدید ماهنامه «بهره‌وری ملی» منتشر شد

شماره جدید ماهنامه «بهره‌وری ملی» با پرونده محوری «بهره‌وری حوزه انرژی» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره‌وری، در این شماره با مهندس کارگرنجفی، معاون وزیر نیرو در امور سرمایه انسانی، تحقیقات و فناوری اطلاعات درباره سیاستگذاری‌ها، اقدامات و برنامه‌های وزارت نیرو جهت بهره‌وری صنعت برق و انرژی گفت‌وگو شده است.

همچنین در شماره جدید در گفت‌وگوی اختصاصی با حسین آب‌نیکی، مدیر عامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، وضعیت بهره‌وری صنعت انرژی، نقاط ضعف و قوت این صنعت، اهمیت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر و اقدامات این شرکت در خصوص بهره‌وری انرژی واکاوی شد.

رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) نیز در گفت‌وگوی دیگر این شماره، آمارهایی در خصوص میزان مصرف انرژی برق در تابستان امسال در بخش‌های مختلف ارائه و به تبیین مدیریت مصرف و بهینه‌سازی مصرف و استانداردسازی وسایل پرمصرف پرداخت. 

سید مجتبی نبوی رضوی نیز لزوم تمرکز بر روش‌های بهبود بهره‌وری در مصارف، ضرورت تغییر اصلاح الگوی مصرف و احیای جایگاه اقتصادی آب را مورد واکاوی قرار داده است.

«جایگاه بهره‌وری انرژی در برنامه هفتم توسعه» نوشته نادیا انج‌شعاع؛ دبیر اندیشکده تدبیر انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان، «بازنگری در آب مصرفی بخش کشاورزی» به قلم علیرضا مسگری؛ پژوهشگر حوزه آب،«تولید برق با کمترین بهره‌وری» نوشته ابراهیم خوشگفتار؛ رئیس هیئت‌مدیره سندیکای شرکت‌های تولیدکننده برق، «بررسی موانع بهره‌وری انرژی در کشور» به قلم مصطفی اسماعیلی شایان؛ مدیر و پژوهشگر ارشد حوزه انرژی و «رویکرد هم‌بست آب، غذا و انرژی» نوشته امین طیب‌طاهر؛ دکتری علوم ارتباطات دانشگاه تهران از جمله یادداشت‌های شماره اخیر ماهنامه بهره‌وری ملی است.

جدیدترین شماره ماهنامه «بهره‌وری ملی» از اینجا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

مطالب مرتبط:

شماره هفتم «اندیشه بهره‌وری» منتشر شد

آغاز به کار پایگاه خبری «بهره ور نیوز»

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *