انتقال تجارب ویتنام به فیلیپینی‌ها؛ بهترین شیوه‌های مدیریت نوآوری بررسی شد

بازدید مطالعاتی «بهترین تجارب مدیریت نوآوری» با همکاری سازمان بهره وری آسیایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وب سایت سازمان بهره وری آسیایی، در یک محیط تجاری که به سرعت در حال تغییر است، نوآوری یک محرک حیاتی برای موفقیت است که چالش ها را به فرصت ها تبدیل می کند و مرزهای جدیدی برای رشد و تاثیر ایجاد می کند.

اهمیت نوآوری در دنیای امروز

سازمان هایی که موفق به نوآوری نمی شوند در خطر منسوخ شدن هستند. این یک نگرانی فزاینده برای بخش MSME فیلیپین بوده است. مطالعات اخیر انجام‌شده در فیلیپین نشان‌دهنده عدم وجود سیستم‌های مدیریت نوآوری قوی در میان شرکت‌های کوچک و متوسط ​​محلی است، بنابراین یادگیری بهترین شیوه‌های شرکت‌های موفق جهانی ضروری است.

بر همین اساس، یک بازدید مطالعاتی (IOSM) توسط مرکز پشتیبانی توسعه شرکت‌های کوچک و متوسط ​​2 (SMEDEC 2) و اداره استانداردها، اندازه‌شناسی و کیفیت (STAMEQ) در شهر هوشی مین ویتنام برگزار شد. . هدف این بازدید مطالعاتی بهبود مدیریت نوآوری در برنامه ارتقای فناوری شرکت های کوچک (SETUP) وزارت علوم و فناوری فیلیپین (DOST) به کمک MSME ها بود.

این هیئت متشکل از 8 شرکت کننده از وزارت علوم و فناوری فیلیپین در هفت منطقه این کشور بود. آنها تحت هدایت دو مدرس محلی، سیاست‌های نوآوری، مکانیسم‌ها و فرهنگ سازمانی ویتنام را مورد بحث قرار دادند.

بازدیدهای مناسب و انتظارات از فیلیپینی‌ها

بازدید از موسسات کلیدی ویتنامی مانند مرکز تضمین کیفیت و تست 3 (QUATEST 3)، مرکز آموزشی پارک پیشرفته سایگون (SHTP) و اداره علوم و فناوری شهر هوشی مین، مشاهدات دست اولی را در مورد اجرای مدیریت نوآوری در اختیار نمایندگان فیلیپین قرار داد.

این بازدید مطالعاتی یک فرصت چشمگیر بود که تجارب و دانش ارزشمندی را ارائه داد و مشارکت هایی را برای همکاری های آینده تقویت کرد. این بازدید، گامی مهم در جهت بهبود مدیریت نوآوری در فیلیپین به ویژه در بخش توسعه سیاست به شمار می آید. از حاضران در این بازدید مطالعاتی انتظار می رود که جلسات انتشار را در سازمان متبوع خود برگزار کنند تا دانش تازه کسب شده خود را به اشتراک بگذارند و یادگیری را در برنامه ریزی و برنامه ریزی پروژه خود ادغام کنند.

مطالب مرتبط:

گسترش همکاری‌های APO و سازمان بهره‌وری ویتنام

گفتگوی بهره‌وری: اکوسیستم‌های نوآوری برای افزایش بهره‌وری

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *