ادعای جدید معاون وزیر علوم: ایران پانزدهمین قدرت علمی جهان است

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم با بیان اینکه رتبه های علمی ۱ منطقه و ۱۵ دنیا در اختیار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: طی ۴۰ سال اخیر رشد و پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم و در بسیاری از شاخص‌ها جزو کشورهای برتر هستیم.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از خبرگزاری اقتصادایران ،  سجاد محمدعلی نژاد در آئین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان قزوین که پیش از ظهر امروز با حضور محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، سید علی قاسم زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام(ره) و جعفر احمدی رئیس پارک و علم و فناوری در پارک علم و فناوری استان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه کشورمان در حوزه علمی پیشرو است و با افق سال ۱۴۰۴ در رتبه بندی های مختلف در حال عبور از سایر کشورها هستیم.

وی با بیان اینکه رتبه های علمی ۱ منطقه و ۱۵ دنیا در اختیار جمهوری اسلامی ایران است، افزود: طی ۴۰ سال اخیر رشد و پیشرفت چشمگیری داشته ایم و در بسیاری از شاخص ها جزو کشورهای برتر هستیم.

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم تصریح کرد: یکی از دغدعه های اصلی وزارت علوم مساله محوری است که دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری در کنار وظایف ذاتی خود باید به سمت رفع نیازهای کشور سوق داده شوند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *