مالزی میزبان دوره تخصصی توسعه متخصصان بهره‌وری APO

با همکاری مرکز بهره وری مالزی (MPC)، دوره سالانه توسعه متخصصان بهره وری (DPS) در کوالالامپور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، در مجموع 26 شرکت کننده از 17 کشور عضو سازمان بهره وری آسیایی (APO) شرکت کردند که شامل کارکنان حرفه ای سازمان های غیر دولتی، مراکز آموزشی دولتی، دانشگاه ها و SME ها بودند. این دوره DPS دومین دوره از یک سری دوره های آموزشی، پس از دوره مشابه آنلاین در ماه مارس بود.

داتو کاماروزمان جوهری، نماینده سازمان بهره وری آسیایی در مالزی، تلاش‌های این سازمان را در کمک به اعضا برای افزایش توانایی سازمانهای بهره وری ملی از طریق این دوره تحسین کرد. وی به شرکت کنندگان توصیه کرد از این فرصت برای کسب دانش و تجارب از کارشناسان بین المللی و همچنین مرور بهترین شیوه های حرکت بهره وری در مالزی استفاده کنند.

وی، همچنین شرکت کنندگان را تشویق کرد تا با کاوش در فرهنگ این کشور و درک فرهنگ و سبک زندگی ملت چندفرهنگی آن، بهره وری از زمان خود را در مالزی به حداکثر برسانند.

این دوره دو هفته ای توسط مدرسانی شامل یک نفر از تایوان، یکی از ژاپن، دو نفر از مالزی و یکی از سنگاپور تدریس شد. برای به دست آوردن تجربه به عنوان متخصصان بهره وری که می توانند به عنوان مشاوران شایسته عمل کنند، شرکت کنندگان در انجام تشخیص بهره وری در شرکت های منتخب محلی راهنمایی شدند و بعداً مشاهدات و توصیه های خود را به مدیریت ارائه کردند.

حیرال مبارک ابراهیم، ​​مدیرعامل Victorious Step Sdn. Bhd.، یکی از شرکت های شرکت کننده در تمرینات، از تلاش های شرکت کنندگان در ارائه مشاهدات و توصیه های خود علیرغم زمان محدودی که در کارخانه سپری کردند، قدردانی کرد. او ابراز امیدواری کرد تا ابزارها و تکنیک های بهره وری توصیه شده را به کار گیرد.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *