افزایش بهره‌وری در فیلیپین از طریق زنجیره‌های ارزش خدمات‌ عمومی

یک پروژه خدمات تخصصی فنی (TES) در مورد چارچوب زنجیره ارزش خدمات عمومی PSVC برای فیلیپین به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، بخش عمومی در فیلیپین با چالش های پیچیده ای مواجه است. به عنوان مثال، عملیات سلب شده سازمان های بخش دولتی به طور قابل توجهی بهره وری تلاش ها و خدمات آنها را مختل می کند.

از طریق چارچوب زنجیره ارزش خدمات عمومی (PSVC)، سازمان‌های بخش عمومی می‌توانند ارزش خدمات خود را به حداکثر برسانند. این رویکرد توالی فعالیت ها و فرآیندها را ترسیم می کند تا اطمینان حاصل شود که هر مرحله به نتایج مورد نظر کمک می کند.

تجزیه و تحلیل هر حلقه در زنجیره ارزش، ناکارآمدی‌ها را شناسایی می‌کند، نوآوری را تقویت می‌کند و کیفیت خدمات را بهبود می‌بخشد و فرآیندهای بوروکراتیک سنتی را به خدماتی پویا، پاسخگو، مولدتر و شهروند محور تبدیل می‌کند.

بر همین اساس، یک پروژه خدمات تخصصی فنی (TES) در مورد چارچوب زنجیره ارزش خدمات عمومی PSVC برای فیلیپین به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد. 35 شرکت کننده از آکادمی توسعه فیلیپین (DAP) و وزارت کشور و دولت محلی در آن شرکت کردند.

دو نفر از مدرسان از برزیل در جلسات مربوطه دانش و تجارب خود را در مدیریت فرآیند کسب و کار، روش‌های توسعه PSVC، ایجاد اعتماد و اطمینان در نهادهای عمومی و حکومت افقی، نظارت و ارزیابی زنجیره‌های ارزش،و استفاده از ابزارهای نرم‌افزاری برای طراحی و به اشتراک گذاری زنجیره‌های ارزش را به اشتراک گذاشتند. شرکت‌کنندگان در بحث‌ها و تمرین‌های گروهی شرکت کردند و یک کتابچه راهنمای PSVC و برنامه‌های پس از پروژه را تحت راهنمایی متخصص تهیه کردند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *