بازخوانی پیام دبیر کل APO به‌مناسبت سال جدید؛ عبور از چالش‌ها و امید به رفاه بیشتر از طریق بهره‌وری

دبیر کل سازمان بهره وری آسیایی (APO)  از پیام تبریک سال جدید خود بهره گرفت و با بیان چالشهایی که در سال گذشته میلادی این سازمان با آنها روبرو بوده، بار دیگر بر ابتکار «مکث و تامل» و تقویت «جنبش بهره وری» تاکید و اظهار امیدواری کرد که در سال 2014 بهره وری منتج به رفاه بیشتر شود.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی متن پیام دکتر ایندرا پرادانا سینگاویناتا (Dr. Indra Pradana Singawinata) به این شرح است: فرا رسیدن سال نو همیشه زمانی برای تأمل و انتظار همراه با امید و هیجان است. سال 2023 سال اتصال مجدد و تجدید همکاری [میان سازمان بهره وری آسیایی و کشورهای عضو] بود.

پس از یک دوره طولانی تعامل مجازی، ما با خوشحالی جلسات حضوری را از سر گرفتیم، تعاملاتی که همه ما آن را دوست داریم. اینها شامل جلسات کلیدی سازمان بهره وری آسیایی مانند نشست رابطان کشورهای عضو در توکیو، شصت و پنجمین جلسه هیئت حاکمه سازمان بهره وری آسیایی در اولان باتور مغولستان، و شصت و چهارمین نشست کارگاهی روسای سازمان های بهره وری ملی در آنکارا به میزبانی جدیدترین عضو ما، ترکیه است.

همچنین، ما به ارائه خدمات دیجیتالی شدن خود ادامه دادیم، پروژه های سازمان بهره وری آسیایی که به روش های آنلاین، حضوری و ترکیبی ارائه شد که نشان دهنده تعهد ما به سازگاری و فراگیر بودن است.

در همین زمینه بخوانید

دیدار سفیر ازبکستان در ژاپن با دبیرکل سازمان بهره وری آسیایی

بازدید دبیر کل APO از مرکز جدید تعالی کشاورزی اقلیم – هوشمند

افزایش همکاری‌های سازمان بهره‌وری آسیایی با ویتنام

ادامه همکاری‌های لائوس و APO در راستای استقرار طرح جامع بهره‌وری

نشانه گذاری نقطه میانی چشم انداز سازمان بهره وری آسیایی (APO Vision 2025)، یک نقشه راه استراتژیک که از سال 2021 تا 2025،  یعنی سال 2023 را در بر می گرفت، مقطعی حیاتی برای درون نگری و همسویی مجدد بود.

ابتکار «مکث و تأمل» (pause-and-reflect) که برای ارزیابی پیشرفت و دستاوردهای ما در پرتو چشم‌انداز کلی طراحی شده بود، صرفاً یک بازرسی رویه‌ای [و فرمالیته] نبود، بلکه فرصتی حیاتی بود تا اطمینان حاصل کنیم که هر تلاشی که انجام می‌دهیم با اهداف و مقاصد ما هماهنگ است.

طی  بازدیدهای رسمی و تعاملاتم با ذی نفعان، بهره برداران، دانشگاهیان و مقامات سطح بالا، عمیقاً از داستان های متعدد پیشرفت الهام گرفته ام. آن روایت ها گواهی قانع کننده ای بر قدرت و سرزندگی «جنبش بهره وری» است. در حالی که وارد سال 2024 می شویم، امیدوارم بتوانم در پیشبرد این دستاوردها با تعهد ثابت قدم باشم تا سفرمان به سمت بهره وری افزایش یافته، هم پایدار و هم در دسترس باشد.

با سخنان روشنگر هنری فورد (Henry Ford)، «با هم آمدن یک شروع است. کنار هم نگه داشتن پیشرفت است. کار با هم موفقیت است.» من بهترین آرزوهایم را در ادامه سفر بهره وری خود بیان می کنم و امیدوارم بهره وری در سال 2024 برای همه رفاه بیشتر به ارمغان می آورد!

مطالب مرتبط:

بازدید دبیر کل سازمان بهره‌وری آسیایی از ECOPRO2023

دبیرکل APO در روز بهره‌وری به ایرانی‌ها چه گفت؟

بازدید دبیر کل APO از لائوس برای تقویت همکاری‌های بهره‌وری

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *