باز کردن قفل رشد پایدار: تجربه‌ای از کارگاه تحول بهره‌وری نوآورانه

کارگاه آموزشی با محوریت تحول بهره‌وری نوآورانه با همکاری مرکز بهره وری سنگاپور و سازمان بهره وری آسیایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، این کارگاه آنلاین در مورد تحول نوآورانه برای بخش‌های سبک زندگی و خدمات، که توسط مرکز بهره‌وری سنگاپور (SGPC) و دبیرخانه سازمان بهره وری آسیایی (APO) در 23 تا 25 آوریل برگزار شد، شاهد مشارکت پرشور 22 شرکت کننده به نمایندگی از 13 کشور عضو سازمان بهره وری آسیایی بود.

این کارگاه با رهبری چهار مدرس، یعنی یک نفر از آلمان، یک نفر از کره جنوبی و دو نفر از سنگاپور، موضوعات مهمی مانند کاربردهای فناوری دیجیتال، ابتکارات پایداری، نوآوری های بخش عمده و بهترین شیوه ها در استفاده از فناوری را بررسی کرد.

هدف این کارگاه درک تحول نوآورانه و مؤلفه‌های چندوجهی آن برای بهبود بهره‌وری، برجسته‌سازی مطالعات موردی موفق و بررسی استراتژی‌های نوآورانه برای افزایش بهره‌وری در بخش‌های سبک زندگی و خدمات بود.

از طریق جلسات کار گروهی و نظرسنجی زنده، شرکت‌کنندگان به درک عمیق‌تری از فرهنگ‌ها و مناطق مختلف دست یافتند و راه را برای راه‌حل‌های توسعه پایدار و ایجاد مدل‌های تجاری انعطاف‌پذیر هموار کردند.

از طریق بحث و بررسی های صورت گرفته، شرکت کنندگان به درک مشترکی از فرهنگ‌ها و مناطق مختلف برای توسعه پایدار در بخش‌های سبک زندگی و خدمات دست یافتند، ضمن اینکه این کارگاه برای مسائل و چالش های خاصی که کشورهای عضو با آنها مواجه هستند، راه حل هایی ارائه کرد. به علاوه شرکت کنندگان میتوانند مدل کسب و کار تدوین و ارائه کنند.

مطالب مرتبط:

فیجی از «تحول دیجیتال» سنگاپور آموخت

برگزاری کارگاه آموزشی «ارتقای قابلیت‌های دیجیتال» در راستای ارتقای بهره‌وری

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *