اعطای مجوز نهاد صدور گواهینامه ایران توسط سازمان بهره‌وری آسیایی

اعتبارنامه نهاد صدور گواهینامه متخصصین بین‌المللی بهره‌وری ایران (IPCB) توسط سازمان بهره‌وری آسیایی (APO) صادر شد. ایران پنجمین کشوری است که موفق به کسب این اعتبار شده است.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری، پس از طی مراحل و فرآیندهای تخصصی پروژه استقرار نهاد صدور گواهینامه متخصصین بهره‌وری ایران (IPCB)، اعتبار فعالیت‌های این نهاد توسط بخش اعتبارسنجی سازمان بهره‌وری آسیایی (APO-Accreditation Body) برمبنای استاندارد «ارزیابی انطباق نهادهای صدور گواهینامه اشخاص- ISO/IEC17024» تایید شده است.

این اعتبارنامه نشان دهنده سطح بالای فرآیندها و فعالیت‌های IPCB در حوزه تایید صلاحیت حرفه‌ای است و از اهمیت بالایی بین کشورهای عضو سازمان بهره‌وری آسیایی برخوردار است. این پروژه با نگاهی ملی در سازمان ملی بهره‌وری با اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی مشخص و تلاش بی‌وقفه در دو سال گذشته با موفقیت به انجام رسید.

 این دستاورد با اتخاذ رویکردهای اثربخش در حوزه‌های فنی و دیپلماسی به رغم تحریم‌های ظالمانه و فشار نظام سلطه بر محدود کردن فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران در سازمان بهره‌وری آسیایی حاصل شده است.

لازم به ذکر است، مدت اعتبارنامه مذکور چهارسال است و در فواصل زمانی مشخص، APO به نظارت و ارزیابی فعالیت‌های IPCB می‌پردازد.

یادآور می شود تاکنون و طی برگزاری سه دوره آموزشی متخصصین بین‌المللی بهره‌وری، 23 نفر موفق به اخذ «گواهینامه IPCB» شده‌اند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *