سه موضوع کلیدی در فناوری سازمانی در سال 2024

مایک بچتل، آینده پژوه ارشد Deloitte، در مورد سه موضوع کلیدی در فناوری سازمانی در سال 2024 بحث می‌کند: هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و مجازی و امنیت سایبری.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از شارا، ر مقاله “اجازه ندهید هوش مصنوعی شما را نسبت به اولویت‌های دیگر کور کند”، مایک بچتل، آینده پژوه ارشد Deloitte، در مورد سه موضوع کلیدی در فناوری سازمانی در سال 2024 بحث می‌کند:

هوش مصنوعی: بچتل هشدار می‌دهد که هوش مصنوعی تنها به اندازه داده‌هایی که روی آن آموزش می بیند خوب خواهد بود. او همچنین خاطرنشان می‌کند که شرکت‌ها باید در مورد تعصبات احتمالی در داده‌های خود هوشیار باشند.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی: بچتل معتقد است که این فناوری‌ها در سال‌های آینده در محل کار مهم تر خواهند شد. او می‌گوید که این فناوری‌ها می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا کارایی و تجربه مشتری را بهبود بخشند.

امنیت سایبری: بچتل می‌گوید که مجرمان سایبری از فناوری‌های جدید برای دسترسی غیرمجاز استفاده خواهند کرد. او شرکت‌ها را تشویق می‌کند تا اقدامات امنیتی را برای محافظت از خود در برابر این تهدیدات اتخاذ کنند.

مقاله بچتل نکات مهمی را در مورد فناوری سازمانی در سال 2024 ارائه می‌دهد. مهم است که شرکت‌ها از این روندها آگاه باشند و برای آنها آماده شوند.

گزارش Tech Trends 2024 Deloitte دیدگاه خوبی از فناوری‌هایی ارائه می‌دهد که در سال‌های آینده بر تجارت تأثیر خواهند گذاشت. این گزارش هشدارهایی را نیز ارائه می‌دهد که شرکت‌ها باید آنها را در نظر بگیرند، مانند اهمیت داده‌های باکیفیت و آماده بودن برای تهدیدات امنیتی.

منبع: fastcompany

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *