ادامه همکاری‌های لائوس و APO در راستای استقرار طرح جامع بهره‌وری

دکتر ایندرا پرادانا سینگاویناتا، دبیر کل سازمان بهره وری آسیایی (APO) با فونگساموث آنلاوان، سفیر لائوس در ژاپن دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، در این دیدار دبیرکل سازمان بهره وری آسیایی، سفیر لائوس را در مورد نتایج سفر خود به این کشور که شامل شرکت در جشنواره ملی بهره وری در وینتیان و همچنین گفتگو با معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه و وزیر صنعت و بازرگانی در مورد اجرای طرح جامع بهره وری ملی که با کمک APO در سال 2021 توسعه یافته است، مطلع کرد.

دبیر کل سازمان بهره وری آسیایی در این دیدار گزارشی از فعالیت های این سازمان ارائه کرد. از جمله حمایت از لائوس در تحقق اهداف تعیین شده در طرح اصلی، از جمله دستیابی به رشد سالانه بهره وری نیروی کار 5.5 درصد و تولید ناخالص داخلی سرانه 5000 دلار آمریکا تا سال 2030.

سفیر لائوس نیز ضمن قدردانی از سازمان بهره وری آسیایی به سبب به روز رسانی و تشریح اهداف و اجرای طرح جامع ارتقای بهره وری، نسبت به ادامه رشد بهره وری در لائوس همزمان با این طرح جامع و با کمک سازمان بهره وری آسیایی اظهار امیدواری کرد.

دبیر کل سازمان بهره وری آسیایی نیز در پایان این دیدار، مجدداً بر پتانسیل لائوس برای دستیابی به اهداف تعیین شده تاکید کرد و هر دو طرف توافق کردند که ارتباطات و تعاملات استمرار داشته، راه های جدیدی برای حمایت از بهبود بهره وری در لائوس طراحی و اجرا کنند.

مطالب مرتبط:

بازدید دبیر کل APO از لائوس برای تقویت همکاری‌های بهره‌وری

۱۵ واحد پولی ضعیفی که بیشترین سقوط ارزش را در سال ۲۰۲۳ داشته‌اند

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *