فیجی از «تحول دیجیتال» سنگاپور آموخت

یک پروژه همکاری دوجانبه بین نهادهای بهره وری کشورها در زمینه نوآوری، تحول دیجیتال و بهبود بهره وری برای متخصصان کشور فیجی به میزبانی مرکز بهره وری سنگاپور (SGPC) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، فیجی تحول دیجیتال را پذیرفته و از فناوری به عنوان ابزاری استراتژیک برای افزایش بهره وری و حمایت از توسعه سازمانی استفاده می کند.

بر همین اساس، یک پروژه همکاری دوجانبه بین نهادهای بهره وری کشورها در زمینه نوآوری، تحول دیجیتال و بهبود بهره وری توسط مرکز بهره وری سنگاپور (SGPC) و دبیرخانه سازمان بهره‌وری آسیایی سازماندهی شد.

هیئتی متشکل از چهار شرکت‌کننده از دانشگاه ملی فیجی (FNU) استراتژی‌های تحول دیجیتال پیشرفته سنگاپور، از جمله مکانیسم‌های حاکمیتی برای برنامه‌های تحول دیجیتال صنعتی از طریق مشارکت‌های دولتی-خصوصی و برنامه‌های حمایتی دولت را بررسی و مشاهده کردند. متخصصان مرکز بهره وری سنگاپور و یک مدرس محلی، نمایندگان را از طریق جلسات و بازدیدها از سایتهای فعال در این زمینه راهنمایی کردند.

علاوه بر جلسات توجیهی مرکز بهره وری سنگاپور در مورد خدمات پشتیبانی آن و خدمات ارائه شده توسط Enterprise Singapore، بازدید از سایت توسط آکادمی اداره ساختمان و ساخت و ساز، SGTech، آکادمی آموزش مداوم حرفه ای و بزرگسالان پلی تکنیک سنگاپور، پلی تکنیک Temasek و گالری ملی سنگاپور برگزار شد.

این بازدیدها دانش و تجارب ارزنده ای را در مورد ابتکارات و فعالیت های مرتبط با تحول دیجیتال در بخش های مختلف ارائه کرد. نکته قابل توجه بازدید از برنج مرغ پنج ستاره هاینانی بود که چارچوب تعالی کسب و کار SME خود را به اشتراک گذاشت.

بدین ترتیب، نمایندگان کشور فیجی با الهام از روح نوآورانه سنگاپور، تلاش های جدیدی را برای پذیرش تحول دیجیتال و کمک به رشد اقتصادی فراگیر برنامه ریزی می کنند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *