هوش مصنوعی و کمک به ارتقای سبک زندگی زنان

استارتاپ Diem با راه‌اندازی موتور جست وجوی مخصوص زنان، با کمک هوش مصنوعی به سؤال‌های آن‌ها پاسخ‌های دقیق ارائه می‌دهد. این استارتاپ قصد دارد فضای آنلاین و امنی برای زنان ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از زومیت، استارتاپی به نام Diem با هدف مقابله با «سوگیری جنسیتی موتورهای جست‌وجو» قصد دارد فضایی امن و آنلاین را برای زنان فراهم کند تا هنگام مطرح کردن سؤال‌هایشان راجع‌به سلامت جسمی، چرخه‌ی قاعدگی و باروری و سلامت روان، با پاسخ‌هایی دقیق‌تر مواجه شوند.

Diem که از نسخه‌ی وب، iOS و اندروید پشتیبانی می‌کند، گزینه‌ای را برای پرسیدن سؤال‌ها به‌صورت ناشناس نیز فراهم کرده است. پاسخ‌ها از منابع معتبر و با کمک هوش مصنوعی ChatGPT یافت می‌شوند و دراختیار کاربر قرار می‌گیرند.

استارتاپ یادشده با فراهم‌ کردن فضایی برای گفت‌وگو و مطرح کردن پرسش‌ها بین زنان، دغدغه‌های آن‌ها درباره‌سلامتشان را تا حد زیادی رفع می‌کند؛ همچنین آن‌ها می‌توانند راجع‌به هر موضوع دیگری که می‌خواهند سؤالاتی مطرح کنند و سپس آن را برای دوستان خود بفرستند و از آن‌ها بخواهند پیش از پاسخ دادن، در پلتفرم Diem ثبت‌نام کنند. گفته‌ می‌شود Diem درحال‌حاضر بیش از ۴۰٬۰۰۰ عضو دارد.

Diem همچنین قصد دارد به‌زودی دو ویژگی جدید به پلتفرم اجتماعی خود اضافه کند که شامل پیشنهاد مقالات مفید و پرطرفدار به کاربران و میزبانی رویدادهای حضوری برای اعضا است. برنامه‌ی دیگری که Diem در سر دارد، کسب درآمد اعضای انجمن‌ها است که آن‌ها را به اشتراک‌گذاری بیشتر تشویق کند.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *