آموزش بهره‌وری: تجزیه و تحلیل داده‌ها برای شرکت‌های کوچک و متوسط

سازمان بهره وری آسیایی یک دوره آموزشی خودآموز با عنوان تجزیه و تحلیل داده‌ها برای شرکت‌های کوچک و متوسط (Data Analytics for SMEs)» ارائه داده است. 

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، ارتقای دیجیتال یک رویکرد موثر برای صنایع کوچک و بهره وری برای بهبود بهره وری است. در این انتقال، داده‌های تولید شده از همه جنبه‌های عملیات جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و تبدیل به بینشی برای بهینه‌سازی فرآیندها، جلوگیری از اختلالات، پیش‌بینی تقاضا و تصمیم‌گیری آگاهانه می‌شوند.

با این حال، همانطور که در گزارش 2019 OECD نشان داده شده است، SMEها در شناسایی و پردازش داده‌های مرتبط با چالش‌های مهمی مواجه هستند، منابع لازم برای کاربردها و تجزیه و تحلیل داده‌ها را ندارند، و تعیین استراتژی‌های واضح برای حاکمیت داده و اجرای پروژه داده‌ها را دشوار می‌دانند.

این موارد پتانسیل آنها را برای بهره وری بالاتر و ارتقاء دیجیتال موثر محدود می کند. برای آزادسازی قدرت داده ها، توسعه قابلیت های صنایع کوچک و متوسط در کسب و تجزیه و تحلیل داده ها برای تصمیم گیری عینی ضروری است.

هدف این دوره الکترونیکی ارائه دانش اساسی در مورد تجزیه و تحلیل داده ها و به اشتراک گذاشتن تکنیک ها و ابزارهای عملی است که به صنایع کوچک و متوسط برای بهره مندی از آن دانش برای آماده شدن برای ارتقای موفقیت آمیز دیجیتال کمک می کند.

علاقه مندان برای بهره مندی از این دوره آموزشی اینترنتی میتوانند به این لینک مراجعه کنند.

مطالب مرتبط:

آموزش بهره‌وری: تولید دیجیتال

آموزش بهره‌وری: مدل‌سازی داده‌ها برای بهبود بهره‌وری

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *