خودروی برقی شیائومی هم به بازار می‌آید

خودرو برقی شیائومی SU7 احتمالاً تا نیمه اول فروردین‌ماه 1403 عرضه می‌شود. احتمال می‌رود تا قیمت رسمی خودرو برقی SU7 شیائومی نیز به‌زودی فاش شود.

براساس گزارش جدیدی که توسط منابع صنعتی اعلام شده است، شیائومی قصد دارد تا خودرو برقی موردانتظار SU7 خود را اواخر این ماه میلادی رسماً عرضه کند.

طبق این گزارش، شیائومی همچنین ساخت چندین فروشگاه اختصاصی 2S را در سراسر چین آغاز کرده است که به‌طور خاص برای فروش و ارائه خدمات خودروهای برقی طراحی شده‌اند. این فروشگاه‌ها که تعداد آن‌ها در ابتدا حدود 60 تا 70 فروشگاه پیش‌بینی شده است، در شهرهای اصلی درجه 1 و درجه 2 چین ایجاد خواهند شد. احتمال می‌رود تا قیمت رسمی خودروی برقی SU7 شیائومی نیز به‌زودی فاش شود.

عرضه خودرو برقی شیائومی SU7

خودرو برقی شیائومی SU7 که برای تحویل در سه ماهه دوم سال 2024 برنامه‌ریزی شده است، اولین بار در کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته شد. شیائومی با محدوده قیمتی 250 هزار تا 370 هزار یوان (حدود 35 هزار تا 52 هزار دلار) بازارهای متوسط تا سطح بالا را با خودرو خود هدف قرار داده است و امید دارد که بتواند از 20 میلیون کاربر فعلی بخش موبایل خود در چین کمک بگیرد تا فروش اولیه خودرو خود را افزایش دهد.

همچنین غول چینی قصد دارد تا ماه جولای، تولید خود را تا 10 هزار واحد در ماه افزایش دهد.

هرچند هنوز چیزی به‌طور رسمی اعلام نشده است، اما ماه گذشته در یک گزارش غیررسمی به 28 مارس (9 فروردین) به‌عنوان تاریخ احتمالی عرضه خودرو برقی SU7 شیائومی اشاره شده بود.

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *