تمرکز هندوستان بر فناوری بلاکچین در راستای ارتقای بهره‌وری و رشد اقتصادی

شورای ملی بهره وری هند (NPC) با همکاری سازمان بهره وری آسیایی (APO)، یک دوره آموزشی آنلاین در مورد کاربرد بلاکچین (TRAINING COURSE ON BLOCKCHAIN APPLICATION) برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بهره ورنیوز به نقل از وبسایت سازمان بهره وری آسیایی، 29 شرکت‌کننده از 13 کشور عضو این سازمان آسیایی، از جمله مقامات دولتی، مشاوران، مربیان سازمان‌های غیر دولتی، رهبران کسب‌وکار، و نمایندگان انجمن‌های صنعتی و شرکت‌ها، پتانسیل تحول‌آفرین فناوری بلاک چین را بررسی کردند.

این دوره که توسط چهار مدرس، یکی از ایالات متحده آمریکا و ژاپن و دو نفر از هند برگزار شد، با هدف افزایش بهره‌وری با استفاده از قدرت نوآوری‌های بلاکچین انجام شد.

همچنین این دوره آموزشی درک جامعی از فناوری بلاکچین و کاربردهای بی شمار آن ارائه کرد. مفاهیم اساسی مانند آناتومی بلاک چین و هش رمزنگاری همراه با بحث در مورد غلبه بر چالش های مقیاس پذیری توضیح داده شد. کاربردهای خاص در امور مالی، احراز هویت و بخش عمومی با تأکید بر مزایای تمرکززدایی و شفافیت مورد بررسی قرار گرفت.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این دوره آموزشی آنلاین، اهمیت انگیزه های خارجی برای حفظ اکوسیستم های بلاکچین بود. به طور کلی، این دوره آموزشی، دانش و تجارب ارزشمندی را در مورد سازگاری بلاکچین ها و پتانسیل آنها برای ایجاد انقلاب در بخش های مختلف ارائه کرد که به افزایش بهره وری و رشد اقتصادی کشورها کمک می کند.

مطالب مرتبط:

تمرکز APO بر فناوریهای بلاکچین در راستای ارتقای بهره‌وری

آموزش بهره‌وری: تولید هوشمند پایه در عصر مبتنی بر بلاک‌چین

گفتگوی بهره‌وری: افزایش بهره‌وری از طریق فناوری‌های بلاک‌چین

اشتراک گذاری:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *